BALLISTICA®   X
 
 
 
 
  ZBRANĚ STŘELIVO BALISTIKA SPORT LOV SOUVISLOSTI
                                                                                                                                 
    VORTEX  FURY  5000 AB 10 x 42 HD Špičková technika z USA umožňující posunout přesnost střelby na velké dálky na novou úroveň. Laserový dálkoněr s dosahem 5.000 yard na reflexní terč / 2 km na okraj lesa má vestavěvěný balistický počítač, který  vyhodnotí naměřenou vzdálenost, stav atmosféry ( teplotu, tlak ) a úhel střelby. Pomocí přesného numerického výpočtu je na displeji zobrazen počet kliku puškohledu. Tato akce trvá pouze několik vteřin. Odpadá nutnost používání tabulek nebo balistických programů v mobilním zařízení. Nabízená přesnost je smrtelná a střelec / lovec je mimořádně nebezpoečný. Pakliže je standardně vycvičen na střelbu na střední dálky, tak není problém zasahovat cíle na dálku 1 km. Pomocí menu lze všechny měřené hodnoty zobrazit na displeji mobilu. Přesné nastavování se provádí přes aplikaci firmy Vortex ( zdarma ke stažení ). Na mobilním zařízení si můžete nadefinovat používané střelivo komerční nebo přebíjené a velice rychle je měnit v dálkoměru. V současné době není na trhu srovnatelné zařízení umožňující zjištění přesných parametrů střelby. Ostatní výrobci jako Leica, Zeiss, Swarovski nebo Meopta jsou o velký kus pozadu. Jediný náskok mají v násobně vyšší ceně, a to je vše. Kompaktní velikost, outdoorové pevné provedení a kvalitní HD opika dělá z tohoto laserového dálkoměru přístroj pro  bojové nasazení. V ceně je 1 hod instruktáže, předvedení ovládání a nastavování přístroje v místě prodeje. Dalo by se říci, že bylo dosažené řešení měření vzdálenosti a potřebné korekce puškohledu pro přesnou střelbu, které je již téměř dokonalé.  
   
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    https://vortexoptics.com/fury-hd-5000-ab-10x42.html  
     
     
     
     
     
    Cena : 41.900 Kč  
       
    SKLADEM  
     
     
     
                                                                                                                                 
 
                                                                                                                                 
    TIKKA T3x SUPER VARMINT
Sportovní kulovnice TIKKA T3x SUPER VARMINT vynikají precizním zpracováním a přesností.Ve své cenové kategorii jsou naprostou špičkou !  Garance řesnosti 5 ran na 100 m < 1 MOA. Celková délka 110 cm, hlaveň 60 cm včetně komory. Celonerezová konstrukce. Plastová pažba s výborným designem a tuhou    a odolnou konstrukcí se skvěle drží. Hmotnost 3,7 kg. Provedení SS je celá z nerezu. Napínáček na spoušť je za příplatek 1.800 Kč. Touto kulovnicí v ráži 6,5 x 55 SE můžete přesně zasahovat cíle až do 1 km ! Jedna z mála sportovních kulovnic za přijatalnou cenu s renomé odstřelovačské kvality.  
     
     
     
     
     
    Klikem na obrázek se otevře nástřelný terč 50, 100 nebo 300 m.  
     
   
 
   
 
    Cena : 42.900 Kč  
       
     
     
     
    www.TIKKA.fi  
                                                                                                                                 
 
                                                                                                                                 
     
    TIKKA T3x TAC A1
Taktická kulovnice TIKKA T3x TAC A1 vynikají precizním zpracováním, přesností a odolností. Ve své cenové kategorii jsou naprostou špičkou !  Přesnost 5 ran na 100 m < 1 MOA. Celková délka 110 cm, po složení 87 cm, hlaveň 60 cm včetně komory, závit 5/8x24, spoušť 1-2 kg. Hmotnost 5,1 kg. Provedení SS je celá z nerezu. Picatinny lišta bez sklonu. Touto taktickou odstřelovačkou můžete přesně zasahovat cíle až 1000 m ! Jedna z mála taktických odstřelovaček  za přijatalnou cenu s renomé odstřelovačské kvality.